>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje & qera tek Bulevardi Kryesor, Vlorë

None

212m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje & qera ambjent biznesi tek Bulevardi Kryesore Vlorë-Skelë. Ambjenti ka sipërfaqe 212m2 dhe ndodhet në katin e 2 të një godine të mirëadministruar. Ambjenti funksionon si bilardo. Zona në të cilën ndodhet është një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 1500 Euro/m2.
Cmimi i qerasë 1000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.