>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje/qera-Tiranë

None

62m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet në Rrugën Muhamet Gjollesha, disponon një sipërfaqe prej 62m2. Ndodhet në katin përdhe të një godine të re. Dyqani është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Zona është mjaft e preferuar dhe një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i qerasë 700 Euro/muaj.
Cmimi i shitjes 2500 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.