>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje & qera-Tiranë

None

200m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje dhe qera restorant tek Sheshi Willson. Me sipërfaqe 200m2, ambjenti është tërësisht i kompletuar. Zona në të cilën ndodhet ambjenti është një zonë mjaft e kërkuar për investime të ndryshme.
Cmimi i shitjes 650000 Euro.
Cmimi i qerasë 2500 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.