>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje/qera – Tiranë

None

180m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera ambjent me sipërfaqe 180 m2, tek Sheshi Wilson. Ka hapësira të bollshme dhe përshtatet për zyra dhe aktivitete të ndryshme biznesi. Nodhet në katin e katërt me ashensor dhe i pesti nga toka. Organizohet në ambjentin hyrës, kuzhina, 2 ballkone dhe tualet. Dhomat përshtaten në varësi të klientit. Cmimi i qerasë është 1400 Euro neto/muaj dhe cmimi pë shitje 2000 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.