>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje & qera-Vlorë

None

48m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara, tek Rruga “Hasan Kushta”. Ambjenti ka sipërfaqe totale 48m2, ka dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 2 të një godine të re. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes 2000 Euro/m2
Cmimi i qerasë 250 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.