>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje, Rruga “1 Maji” Korçë

None

700m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi, Rruga 1 Maji, Korçë, unazë në rrugë kryesore.

Ambjenti ka sipërfaqe totale 700 m2 dhe është i përbërë nga 1 kat dhe 1 bodrum.

Kati i parë ka sipërfaqe 400 m2 dhe bodrumi 300 m2. Ka fasadë xhami. Çmimi 1500 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.