>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje tek “21 Dhjetori”, Tiranë

None

108m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjent biznesi në shitje tek “21 Dhjetori”, Tiranë.
Ambjenti posedon një sipërfaqe 108m2. Ndodhet në katin 0 dhe është me vetratë xhami. Vendndodhja e mirë e ambjentit ndihmon në zhvillimin e biznesit që do operojë aty.
Shitet 3000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.