>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje, tek Ish SMT-ja, Korçë

None

185m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi tek Ish SMT-ja Korçë. Ndodhet në katin përdhe të një godine 4 katëshe, ndërtim i ri. Ka sipërfaqe totale 184.8 m2 dhe është i projektuar për tu ndarë në dy pjesë.
Shitet 600 euro/m2. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.