>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje tek Kompleksi Delijorgji, Tiranë

None

150m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjent biznesi në shitje tek Kompleksi Delijorgji, Tiranë.
Me një sipërfaqe 150m2, ambjenti ka tipin duplex. Është i aksesueshëm në të treja anët e ambjentit. Është ambjent perfekt për lounge, etj. Zona është mjaft e preferuar dhe vendndodhja e ambjentit ndihmon për zhvillimin e biznesit që do hapet.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.