>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje tek Kompleksi Mangalem

None

72m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjent biznesi në shitje tek Kompleksi Mangalem tek Rruga “Ali Demi”, Tiranë.
Ofrojmë për shitje dyqan me sipërfaqe 72m2. Aktualisht dyqani është i dhënë me qera si farmaci. Zona në të cilën ndodhet dyqani është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit për investime të ndryshme.
Cmimi i shitjes 95000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.