>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje tek Komuna e Parisit

None

72m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi me cmim okazion!
Ambjenti është njësi me sipërfaqe 72 m2. Ndodhet tek Komuna e Parisit, në rrugë kryesore. Zona në të cilën ndodhet është një zonë e populluar ku ofron dhe mundësi të mira për zhvillimin e biznesit. Është i pajisur me sistem alarmi dhe paraqitet në kushte të mira. Ka hipotekë.
Shitet 1350 Euro/m2.

Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.