>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje tek Pazari i Vjetër, Korçë

None

63m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi tek Pazari i Vjetër, Korçë. Është i përbërë nga 2 kate + bodrum dhe ka sipërfaqe 63 m2. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi pasi zona e Pazarit të Vjetër është shumë e frekuentuar dhe e zhvilluar me biznese të shumta. Cmimi 18.000.000 lekë, i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!




    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.