>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje tek Rrota e Kuqe në plazh, Durrës

Zonë mjaft e kërkuar për investim biznesi !

None

360m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet Ambjent biznesi, bar restorant tek Rrota e Kuqe në plazh, Durrës. Ka sipërfaqe 260 m2 dhe ndodhet në katin 0. Eshtë në vijën e parë me detin dhe mund të shfrytëzohet pjesa para plazhit.
Gjithashtu ka dhe bodrumin në katin -1 me sipërfaqe 100 m2 që mund të shrytëzohet si magazinë, bar etj. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi për katin 0 eshte 2000 Euro\M2
Cmimi për bodrumin eshte 1000 Euro\M2

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.