>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje tek Shkëmbi i Kavajës

Shumë pranë me detin!

None

544m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi tek Shkëmbi i Kavajës. Ka sipërfaqe totale 544 m2 dhe ndodhet në katin 0. Mund të zhvillohen biznese te ndryshme si ; market, magazinë, fasoneri etj. Sheshi do të shtrohet me beton ne momentin e shitjes. Ndodhet shumë pranë me detin. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.