>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje tek Shkëmbi i Kavajës

Zonë e favorshme për zhvillim biznesi !

None

667m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi tek Shkëmbi i Kavajës .
Më përpara është shfrytëzuar për bar-restorant .
Ka një sipërfaqe prej 492 m2
Ndodhet në katin e parë .
Është brezi parë me detin që mund të shfrytëzohet dhe plazhi para .
Gjithashtu bashkë me të është dhe bodrumi ne katin -1 me sipërfaqe prej 175m2

Disponon dokumentacion të rregult hipotekor .

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.