>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje-Tiranë

None

100m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje ambjent biznesi në Don Bosko, në një ndër lagjet më të preferuara për të bërë investime të ndryshme biznesi. Ambjenti disponon një sipërfaqe totale prej 100m2, ndodhet në katin e 2 të një godine të mirëadministruar. Ambjenti ka pamje nga rruga kryesore. Është i organizuar në 2 tualete dhe 1 kuzhinë të vogël. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes 130000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Tel.0682070045

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.