>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje-Tiranë

6+5

250m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje hotel pranë Tajvanit, zona në të cilën ndodhet hoteli është një mundësi shumë e mirë investimi. Hoteli ka sipërfaqe totale prej 250m2 ku është i organizuar në 7 dhoma, 8 tualete, holl dhe bar-kafe. Hoteli ndodhet në katin e parë të një pallati të mirëadministruar. Shitet i mobiluar në mënyrë moderne dhe bashkëkohore.
Cmimi i shitjes 1`300`000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.