>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje-Tiranë

None

182m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje ambjent biznesi tek Rruga “Panorama”. Ambjenti posedon një sipërfaqe totale prej 182.23m2 ku sipërfaqja e katit përdhe është 131.20m2, sipërfaqja e verandës është 38.20m2 dhe sipërfaqja e përbashkët është 12.83m2. Ambjenti ndodhet në katin përdhe të një pallati të përfunduar dhe me hipotekë. Zona në të cilën ndodhet ambjenti është një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 4000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.