>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje-Tiranë

None

3768m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje pishinë dhe spa tek Arlis Ndërtim. Me një sipërfaqe totale prej 3768 m2 ku 3538 m2 është sipërfaqja e ndërtimit dhe 230 m2 është sipërfaqja e përbashkët. Ambjenti ndodhet në katin nëntokë të një godine të re me ashensor. Zona në të cilën ndodhet ambjenti është një mundësi shumë e mirë investimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.