>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë

None

64m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjent biznesi në shitje. Ambjenti ndodhet në Lungomare. Me sipërfaqe të brendshme 64m2 dhe sipërfaqe ballkoni 40m2. Ambjenti ndodhet në vijën e dytë bregdetare. Kjo e bën ambjentin një mundësi shumë të mirë investimi. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes 2500 Euro/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.