>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë

None

325m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje lokal në zonën e Lungomares. Lokali ka sipërfaqe 115m2, ka depo me sipërfaqe 60m2 dhe ka sipërfaqe 325m2 në katin nëntokë për parkim makinash. Zona në të cilën ndodhet lokali është një ndër zonat më të frekuentuara dhe të kërkuara për të bërë investime të ndryshme.
Cmimi i shitjes 600000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.