>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë

None

680m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Godina për shitje ndodhet tek Bulevardi “Demokracia”. Është e organizuar në 4-kate dhe posedon një sipërfaqe trualli 330m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 680m2 ku kati i parë shërben si supermarket, kati i dytë është shtëpi banimi, kati i tretë është laborator dentar dhe kati i katërt është bosh. Godina mund të shitet e gjitha ose e ndarë. Zona në të cilën ndodhet godina është një ndër më të preferuarat për të bërë investime të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes 850000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.