>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë

None

38m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje dyqan tek Rruga “Hasan Kushta”. Dyqani posedon një sipërfaqe totale prej 38m2 dhe ndodhet në katin e parë të një godine të mirëadministruar. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes 800 Euro/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.