>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë

None

1300m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje ambjent biznesi me sipërfaqe trualli 1300m2, sipërfaqe ndërtese 896m2 dhe siperfaqja e katit nëntokë është 224m2. Godina është e orgaizuar në 4 kate dhe një kat nëntokë ku mund të shfrytëzohet si hotel. Ambjenti ka dhe shërbim Bar-Kafe dhe market.
Cmimi i shitjes 1.350.000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.