Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje – Vollga

None

75m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi.Ka sipërfaqe 75 m2.Ndodhet në Vollga, Durrës, një zonë mjaft e populluar dhe e preferuar edhe nga turistë.Ambjenti ka pamje nga deti. Shitet 3500 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.