>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent dhe aktivitet biznesi , bar-kafe, në shitje në Durrës

Zonë e favorshme për zhvillim biznesi !

None

85m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent dhe aktivitet biznesi, bar-kafe në Durrës. Ka sipërfaqe totale 85 m2 dhe është ne nje nje zone mjaft te favorshme per biznes. Ndodhet në katin 0 , që e bën të ketë akses direkt me rrugen. Gjithashtu mund të zhvillohen dhe aktivitete të tjera si , parukeri, klinike dentare etj dhe aksesi direkt me rrugen e bën të favorshëm për zhvillimin e biznesit. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.