>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent dhe aktivitet biznesi në shitje në Vollga, Durrës

Ndër bizneset më të ngritura në Durrës!

None

250m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent dhe aktivitet biznesi në Vollga, Durrës. Ka sipërfaqe totale 250m2 dhe është i investuar në detaje. Me experience pune prej 20 vitesh, staf të kualifikuar, si dhe klientelë të rregullt cilësohet si ndër bizneset më të ngritura në qytetin e Durrësit.
Përfshin post parkime gjthashtu. Vendodhja e bën akoma më të favorshem si biznes duke qenë që Vollga është ndër zonat më të kërkuara për investim, jetesë si dhe pushim. Përfshin të gjitha komoditetet që nevojiten për ta bërë një biznes ideal dhe shumë të zhvilluar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.