>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent me Qera – Bllok, Tirana

None

105m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Super ambjent me qera tek Rruga Pjetër Bogdani, Bllok, Tiranë.
Ambjenti ka sipërfaqe 105 m2,ndodhet në katin e tretë. Ofron hapësiraë bollshme dhe është i organizuar në zyra të vecanta, sallon , tualet dhe ballkon. Ka pamje të plotë nga rruga kryesore dhe vizibilitet të plotë. Eshtë i përshtatshëm për zyra, klinika etj.
Cmimi i qerasë 800 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.