>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent me qera , në Bllok, përballë Ambasadës Zvicerane, Tiranë

1+1

110m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjent me qera , në Bllok, përballë Ambasadës Zvicerane, Tiranë.
Me sipërfaqe 110 m2, me ndarje të brendshme, 2 salla dhe një vend për gatim, 2 tualete.
Është e përshtatshme për cdo lloj biznesi.
Jepet 1220 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.