>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent me qera në kryqëzimin e Rr “Bogdanëve” dhe Rr”Mine Peza, Tiranë

1+1

88m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjent me qera në kryqëzimin e Rr “Bogdanëve” dhe Rr ”Mine Peza”, Tiranë.
Me sipërfaqe të brendshme 58m2 dhe verandë 30m2, ndodhet në katin e parë të një pallati. Është përshtatshme për cfarëdolloj biznesi.
Jepet me qera 450 Euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.