>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent zyre me qera tek Stadiumi Dinamo, Tiranë

3+2

140m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjent zyre me qera tek Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Ofrojmë ambjent zyre me qera me sipërfaqe 140m2 dhe është i organizuar në 3 ambjente dhe 2 tualete. Zyra ndodhet në katin e 3 të një godine me ashensor. Ambjenti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme. Zona në të cilën ndodhet zyra është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i qerasë është 1300 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.