>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent zyre me qera tek Stadiumi Dinamo, Tiranë

3+1

173m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjent zyre me qera tek Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Me sipërfaqe totale 173.13 m2 ku 154.58 m2 janë sipërfaqe netto, 18.55 m2 janë sipërfaqe e përbashkët dhe 23.23 m2 është verandë. Ambjenti është i përshtatshëm për zyra, call-center, klinikë dentare, klinikë okulistike, etj. Vendndodhja shumë e mirë e ambjentit ndihmon në zhvillimin e biznesit që do operojë aty. Në cmim janë të perfshira edhe dy spote parkimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.