Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera në Kamëz

None

10800m²

Me qera

Përshkrimi

Godinë biznesi shumë cilësore që ndodhet në Kamëz. Vendodhja e pronës është ndër zonat më të zhvilluara industriale, me kërkesë të lartë për ambjente biznesi për blerje dhe për qira. Prona është e rrethuar dhe e siguruar nga të gjitha anët dhe ka punime shumë cilësore. Ofron oborr, sistem me kamera. Godinë 2 kate me sipërfaqe totale 10800m² tokë dhe ndërtimi 4000m². Godina organizohet në kapanon me sipërfaqe 3600m² + zyra 400m². Me një vendodhje strategjike dhe gati për ushtrim biznesi.

Çmimi për qera 15.000 Euro/muaj

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.