>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjente biznesi me qera pranë Pazarit të Vjetër, Korçë

None

245m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepen me qera 3 ambjente biznesi pranë Pazarit të Vjetër, Korçë. Ambjentet ndodhen tek i njëjti objekt, dy ambjente janë në katin e parë paralel dhe një tjetër me hapësirë të madhe në katin e dytë. Një ambjent aktualisht funksionon si dyqan. Sipërfaqja totale e tyre është 245 m2. Të përshtatshëm për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit pasi zona ofron mundësi shumë të mira sepse është zonë shumë e frekuentuar dhe e rrethuar me biznese. Mundësi e mirë investimi!
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.