>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjente biznesi në shitje tek Farmacia 10, Tiranë

None

250m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjente biznesi në shitje tek Farmacia 10, Tiranë.
Farmacia 10 është një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë. Objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën “E Dibrës”, pranë Unazës. Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qendrat e banuara.
Ambjentet e biznesit posedojnë një sipërfaqe prej 250-300m2. Kanë mundesinë që të bashkohen me biznesin e katit të parë. Ambjentet janë të përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes për 250m2 – 2500 Euro/m2.
Cmimi i shitjes për 300m2 – 3000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.