>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 1+1 në shitje buzë liqenit, Pogradec

1+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament buzë liqenit Pogradec. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe një sipërfaqe prej 60 m2. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi,  tualet dhe ballkon. Apartamenti është i ndërtuar me punime shumë cilësore dhe është i pa mobiluar. Ndodhet në katin e shtatë banim, me ashensor. Disponon kondicioner. Cmimi 1250 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.