>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 1+1 në shitje tek Kompleksi Favina

1+1

108m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Kompleksi Favina, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 107.97 m2 nga të cilat 87.60 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 7.3 sipërfaqe ballkoni dhe 13.07 sipërfaqe e përbashkët. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe është i organizuar në sallon-kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e nëntë banim, me ashensor. Apartamenti është i pajisur me kuzhinë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.