>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 1+1 në shitje tek Lagjia 16, Korçë

1+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 16, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 60 m2 dhe tipologji 1+1. Ka organizim: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet. Ndodhet në katin e parë banim. Ka nevojë për disa rregullime. Cmimi 2,500,000 lekë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.