>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 1+1 në shitje tek Lagjia 18, Korçë

1+1

77m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 18, Korçë. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe sipërfaqe 77 m2. Ndodhet në katin e tretë në në vilë tre katëshe. Vila është ndërtim i ri i sapo përfunduar me punime cilësore. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi 680 euro/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.