>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 2+1 me qera mbi Lagjen e re, Korçë

2+1

100m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera kati i parë i një vile, mbi Lagjen e re Korçë. Apartamenti ka tipologji 1+1, i organizuar në sallon kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Është i gjithi i mobiluar shumë mirë. Cmimi 25.000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.