>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 2+1 në shitje, Lagjia 15, Korçë

2+1

108m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament te Lagjia 15 në Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe sipërfaqe 108 m2. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, tualet. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim. Shitet i mobiluar. Çmimi 63.000 euro, i diskutueshëm. Mund të shitet dhe i pa mobiluar me çmim të diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!




    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.