>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 2+1 në shitje te Lagjia 10, Korçë

2+1

105m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament te Lagjia 10 në Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe sipërfaqe 105 m2. Apartamenti është i organizuar në sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, tualet dhe tre ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim, me ashensor. Shitet i mobiluar. Çmimi 5,500,000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.