>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 2+1 në shitje tek Kompleksi Favina, Korçë

2+1

125m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Kompleksi Favina, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 124,64 m2 nga të cilat 105,10 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 3,3 m2 sipërfaqe ballkoni dhe 16,24 sipërfaqe e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin e dytë banim, me ashensor. Apartamenti është i pajisur me kuzhinë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.