>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 2+1 në shitje tek Lagjia 1, Korçë

2+1

94m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 1, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 94 m2 dhe tipologji 2+1. Ndodhet në një vile 3 katëshe, në katin e dytë banim. Në cmim është i përfshirë dhe një bodrum prej 18 m2.Vila është në përfundim të punimeve, e ndërtuar me punime shumë cilësore. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.