>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 3+1 Në Shitje, Farkë, Rezidenca Lakeland, Tiranë

3+1

151m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

“Lakeland” Residence, nje rezidence e re me vila dhe apartamente, e cila shtrihet me pamje nga Liqeni i Farkes, me një vendodhje shumë të mirë në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, bar/restorante te njohura, me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme me Tiranen, Qendren Tregtare TEG etj.
OKAZION!
Shitet apartament 3+1, ne ndertim e siper, siperfaqe 151 m² me Dokumenta te rregullta nga Firma, kati i dytë ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete.
Cmimi i shitjes 1300 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.