>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 3+1 në shitje-Korçë

3+1

166m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Kompleksi Favina, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 165.78 m2 nga të cilat 117 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 61.4 m2 sipërfaqe tarrace dhe 18.08 m2 sipërfaqe e përbashkët. Apartamenti ka tipologji 3+1 dhe është i organizuar në sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Ndodhet në katin e tetë banim, me ashensor. Apartamenti është i mobiluar shumë mire, ka dhe kondicioner.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.