>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 3+1 në shitje – Rruga e Barrikadave, Tirane

3+2

167m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Rruga e Barrikadave, Tiranë. Apartamenti ka tipologji 3+1+garderobë.
Pozicionohet në katin e 9 banim të një pallati të ri, me mundësi përshtatje planimetrie sipas kërkesës së klientit.
Me një sipërfaqe totale prej 167 dhe siperfaqe apartmenti 142.63 m2 m2 ofron 3 dhoma gjumi,dhomë garderobë, ambjenti i ndenjes bashkë me kuzhinen, 2 tualete dhe ballkon.
Pallati është në fazë ndërtimi (në gropë),projekt modern me materiale shumë cilësore, bashkëkohore, fasadë e ventiluar etj. Orientimi I pronës Jug-Perëndim.
Cmimi i shitjes 145’000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.