>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 3+1 në shitje, Rruga “Teli Samsuri”, Korçë

3+1

108m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në unazë tek rruga “Teli Samsuri” Korçë. Është i organizuar në sallon ndenje, kuzhinë e veçuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në një ndërtim të ri me punime shumë cilësore. Ka sipërfaqe totale 108 m2, nga të cilat 87.8 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 6.3 m2 sipërfaqe ballkoni dhe 14 m2 sipërfaqe e përbashkët. Ndodhet në katin e dytë banim. Është ende në ndërtim dhe përfundon së shpejti. Cmimi 650 euro/m2, i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.