>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament 3+1 në shitje tek Lagjia 9, Korçë

3+1

125m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 9, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 125 m2 dhe tipologji 3+1. Është i organizuar në: sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Një dhomë ka e gjitha fasadë xhami. Është ndërtim i ri me punime shumë cilësore, ndodhet në katin e dytë banim me ashensor. Ndërtimi ka vetëm një apartament në kat. Ndodhet në rrugë kryesore shumë afër me qendrën e qytetit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.