>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje me cmim okazion në Currila , Durrës

Ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë sa me të mirë !

3+2

136m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament 3+2+3 ballkone në shitje me cmim okazion !
Ka një sipërfaqe prej 136 m2 dhe 3 ballkone .
Njëri nga ballkonet kap pak pamjen e detit anësore , ballkoni përballe kap pamjen e ” Vila e Zogut “.
Ndodhet në katin e 3 banim ose i kati i katërt fizik.
Eshtë pallat i ri me ashensor dhe ndodhet në një zonë të favorshme për një jetesë të qetë dhe komode. Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Shitet me 750 € \m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.